برگزاری جلسه مصاحبه اولین دوره سئو لب در مدرسه باشگاه کسب و کار

1398/02/11

مدرسه باشگاه کسب و کار اقدام به برگزاری اولین جلسه مصاحبه برای دوره سئو لب نموده است.

که این جلسه مصاحبه، روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 14 و 15 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح الی  17 برگزار خواهد شد.

در ادامه به معرفی کامل این دوره خواهیم پرداخت.

سئولب چیست؟
سئو لب یک آزمایشگاه سئو است که با جذب کارآموز و انجام آزمایش بر روی فاکتورهای کلیدی سئو نتایجی خاص حاصل کرده و به صورت یک مستند علمی منتشر می‌نماید.

یکی دیگر از کارهای مهم سئولب بوجود آوردن فضای آزمایشگاهی و یادگیری برای علاقمندان و فعالان این حوزه و اقدام به کارآموزی آن‌ها است.

سئولب چه می‌کند؟

مخاطبان سئولب چه کسانی هستند؟

کارآموز کیست؟
به کلیه علاقمندان به شرکت در دروه‌های آموزش سئو حین کار مخاطب گفته می‌شود. کارآموزان به ۴ دسته زیر تقسیم می‌شوند. کارآموزان باید حداقل یک دوره آموزشی سئو به صورت تئوری را گذرانده باشند یا در آزمون ورودی نمره بالای ۸۰ گرفته باشند.

گروه A: آن دسته از کارآموزان که تمام مراحل آموزشی را گذرانده و توان این را دارند که به تنهایی پروژه‌ای را به انجام برسانند.

گروه B: آن دسته از کارآموزان که مراحل C و D را گذرانده و توانایی انجام برخی از کارهای یک پروژه را به همراه یک مدیر پروژه دارا می‌باشند.

گروه C: آن دسته از کارآموزان که مرحله D را گذرانده و توانایی تولید گزارش و تحلیل سایت‌ها را داشته باشند.

گروه D: به تمامی کارآموزانی که تازه وارد سئولب شده‌اند و نیاز به آموزش‌ها اولیه سئو دارند.

سود کارآموزان چیست؟
یادگیری سئو به صورت کاملاً عملیاتی و رایگان

کارآموزها چه کاری انجام می‌دهند؟

ارتباط با مشتریان

پیش نیاز ها

سایر:

سرفصل های برای دوره تئوری سئو لب:

آخرین اخبار

کمپین تابستانه ما دارای یک مسیر اجرایی با هدف ارتقا آگاهی و دانش شماست. . در این مسیر چندین کارگاه مستقل برای شما تعریف شده است. مسیر یادگیری با برنامه تحت عنوان «خودت را بشناس و هک کن!» به شرح زیر آغاز می‌شود و در پایان این برنامه شما به بخش سلسله کارگ

لایتک با همکاری باکس (باشگاه کسب و کار دانش بنیان) به منظور بهبود شرایط در اوضاع کرونا کارگاه های آنلاین بین المللی را از تاریخ 13 الی 18 اردیبهشت راه اندازی نمود. لازم به ذکر است که وبینارها به زبان انگلیسی برگزار می شوند.

هرروز یک دوره آموزشی جدید